Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności20 lipca 201615:00

Od wczoraj obowiązują ważne zmiany co do przekazywania 1 proc. podatku

Od wczoraj obowiązują ważne zmiany co do przekazywania 1 proc. podatku  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Region:

Obecnie organizacje pożytku publicznego muszą poinformować, że prowadzona przez nie kampania zachęcająca do przekazania 1 proc. podatku jest finansowana lub współfinansowana ze środków pozyskanych z 1 proc. Jest to przepis bezwzględnie obowiązujący, mimo, że nie było w tej sprawie odpowiedniego rozporządzenia.

Teraz to się zmieni. Rozporządzenie ministra rodziny, pracy i polityki społecznej z dnia 22 czerwca 2016 r. w sprawie zamieszczania informacji przez organizacje pożytku publicznego z zakresu 1 proc. podatku dochodowego od osób fizycznych, dokładnie określa formę i treść komunikatu, mówiącego o tym, że materiały promocyjne przygotowane przez organizacje pożytku publicznego na rzecz przekazania 1 proc. podatku pochodzą z tego właśnie źródła. Więcej TUTAJ.

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.