Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności9 sierpnia 201618:53

Nawałnica wyrządziła wiele szkód. Nie można dodzwonić się do wodzisławskiego szpitala. Podajemy numer tymczasowy

Nawałnica wyrządziła wiele szkód. Nie można dodzwonić się do wodzisławskiego szpitala. Podajemy numer tymczasowy - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

AKTUALIZACJA: W związku z awarią linii światłowodowej w okolicach Rybnika (po nawałnicy - informacja przekazana przez firmę 3S) nie działają telefony w szpitalu w Wodzisławiu Śląskim - nie można dodzwonić się z zewnątrz. W związku z tym został uruchomiony tymczasowy numer alarmowy dla dzwoniących do wodzisławskiej lecznicy. NUMER TELEFONU: 535 339 257.

- Telefony w szpitalu w Rydułtowach działają normalnie. Natomiast nie działa, w związku z awarią światłowodu, system informatyczny. Z Informacji przekazanych przez firmę 3S, awaria jest usuwana, jednak problemy z łącznością mogą wystąpić do 8 godzin – informują przedstawiciele PP ZOZ w Wodzisławiu Śląskim i Rydułtowach.

AKTUALIZACJA: Awaria związana z nawałnicami została usunięta.

Autor: DM, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:awaria

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.