Aktualności11 sierpnia 201616:54
Rydułtowy: Lekarze z porodówki złożyli wypowiedzenia

8
Reklama
Rydułtowy: Nieciekawe wieści dobiegają z rydułtowskiej lecznicy. Pod koniec lipca lekarze pracujący na oddziale ginekologiczno-położniczym złożyli wymówienia.
8 z 10 ginekologów pracujących na porodówce złożyło wypowiedzenie. Głównego powodu lekarze nie chcą zdradzać lecz zaznaczają, że nie chodzi o sprawy finansowe. Zapewniają jednak, że na tej sytuacji pacjentki nie ucierpią, lekarze pracują normalnie i każda osoba otrzyma pomoc. Pracownicy są gotowi wycofać wypowiedzenia, lecz chcą rozmawiać dopiero z nowo wybranym dyrektorem. Jeśli konsensusu nie osiągną, odejdą.
Obecnie wodzisławskim i rydułtowskim szpitalem kieruje Dorota Kowalska, przejęła obowiązki dyrektora po złożeniu rezygnacji przez Bożenę Capek. Przypomnijmy, aktualnie odbywa się konkurs na nowego szefa szpitali. Łącznie 9 osób stanęło do konkursu, czytaj więcej TUTAJ.

![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17027417431687677919monter_tauron_dystrybucja_instalujacy_inteligentny_licznik--.jpg)







![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)







Komentarze (8)
Dodaj komentarz