Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności21 września 201609:21

W tym tygodniu ruszy remont nawierzchni na skrzyżowaniu Wodzisławskiej z Wolności

W tym tygodniu ruszy remont nawierzchni na skrzyżowaniu Wodzisławskiej z Wolności - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Mszana:

W najbliższy piątek rozpoczną się prace mające na celu poprawę stanu nawierzchni na skrzyżowaniu DW 930 z DW 933 w Mszanie, czyli ulic Wolności i Wodzisławskiej. Roboty będą polegać na sfrezowaniu nierówności, niwelacji kolein i położeniu nowych nakładek asfaltowych. 

Prace będzie prowadzić Zarząd Dróg Wojewódzkich. Postęp robót będzie uzależniony od pogody.

W połowie października na ul. Wolności, na odcinku od skrzyżowania ze Szkolną w kierunku ul. Szybowej będą sfrezowane pnie wyciętych wcześniej drzew i poprawione pobocza. Zostaną również przeprowadzone szersze koszenia poboczy wzdłuż dróg wojewódzkich. - Chcemy, by te prace były gotowe z początkiem listopada. Dobrze wykoszone pobocza będą estetycznie wyglądać przez całą jesień i zimę, bo w tym okresie trawa nie rośnie - mówi Błażej Tatarczyk, zastępca wójta gminy Mszana.

Autor: Mirosława Książek-Rduch, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.