Znamy autorów najlepszych kryminałów

Zwycięzcą został Sebastian Bartek, którego opowiadanie pt. "Śmiech nieboszczyka" zrobiło na jury największe wrażenie i jednocześnie spełniało warunki, jakie zostały postawione w regulaminie przedsięwzięcia. Drugą nagrodę zdobyła Anna Bierska i jej "Tajemnice z przeszłości". Trzecie miejsce przyznano Wiktorowi Bornikowskiemu za "Punkt ksero".
Laureaci odbiorą nagrody 7 października podczas Festiwalu kryminału - "Pani zabija pana", który odbędzie się w kontenerach Rodzinnego Parku Rozrywki Trzy Wzgórza w Wodzisławiu Śląskim o godz. 19.00.
Przypomnijmy, że konkurs adresowany był do pełnoletnich mieszkańców powiatu wodzisławskiego, a akcja opowiadania musiała rozgrywać się w naszym powiecie. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe o wartości:
- 300 zł za pierwsze miejsce,
- 200 zł za drugie miejsce,
- 100 zł za trzecie miejsce.
Konkurs na opowiadanie "Zabij nas tekstem" jest realizowany w ramach projektu "Pani zabija pana - Festiwal Kryminału" współfinansowanego ze środków Powiatu Wodzisławskiego.
Zwycięskie opowiadanie można przeczytać na stronie internetowej: http://saturator.org.pl/2016/09/28/to-oni-zabili-nas-tekstem/.
fot. Stowarzyszenie Saturator.

![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17027417431687677919monter_tauron_dystrybucja_instalujacy_inteligentny_licznik--.jpg)







![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)







Komentarze (0)
Dodaj komentarz