Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności17 października 201615:38

Bus zderzył się z osobówką. Cztery osoby w szpitalu

Bus zderzył się z osobówką. Cztery osoby w szpitalu  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
3
Reklama
Mszana:

Śledczy z Wodzisławia Śląskiego wyjaśniają okoliczności dzisiejszego wypadku drogowego. W zderzeniu busa z osobówką ranne zostały cztery osoby. Wszystkich przewieziono do szpitala. Najciężej ranny został kierowca hondy, który doprowadził do zderzenia z busem. Ku przestrodze publikujemy klika zdjęć z tego zdarzenia. 

Do wypadku doszło o godzinie 7.50 w Połomi na ulicy Wolności. Jak ustalili mundurowi, kierujący samochodem marki Honda Civic jadąc od strony Świerklan w kierunku Mszany z nieustalonych jak dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym prawidłowo samochodem marki Ford Transit. 33-letni kierowca hondy przed przybyciem patrolu został zabrany karetką do szpitala. To właśnie on został najciężej ranny. Głównie są to obrażenia wewnętrzne. Busem zaś podróżowały trzy osoby - kierowca i dwóch pasażerów. Wszyscy pozostają na obserwacji w szpitalach. Ich obrażenia to w większości stłuczenia, otarcia i ogólne potłuczenia. 48-letni kierowca busa był trzeźwy. Od sprawcy wypadku pobrano krew na zawartość alkoholu w organizmie. Teraz policjanci skupią się na ustalaniu przyczyn tego wypadku.

Autor: KPP Wodzisław, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport20 czerwca 202622:36

Podwójne srebro Julii Szczypki w Pucharze Europy w grapplingu

Podwójne srebro Julii Szczypki w Pucharze Europy w grapplingu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Akademia Sportowa Top Team
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.