Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności26 października 201608:50

Policjanci i diagności we wspólnej akcji

Policjanci i diagności we wspólnej akcji - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
9
Reklama
Wodzisław Śląski:

Wodzisławscy policjanci spotkali się z młodymi kierowcami na stacji kontroli pojazdów by przekazać im wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W tym samym czasie diagności sprawdzali gotowość pojazdów do sezonu zimowego. Dla dzieci, które towarzyszyły rodzicom przy przeglądzie mundurowi mieli elementy odblaskowe. 

To już kolejny raz, kiedy policjanci i diagności prowadzą wspólne działania. W sobotę na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów przy ulicy Rybnickiej prowadzone były działania w ramach kampanii "Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie". Zagadnienia poruszane w czasie spotkania z kierowcami miały uświadomić młodym ludziom ograniczone umiejętności w kierowaniu pojazdami oraz obniżyć skłonność do szybkiej, brawurowej jazdy i podejmowania ryzyka na drodze. Funkcjonariusze odpowiadali na pytania dotyczące obowiązujących od niedawna, zaostrzonych przepisów ruchu drogowego. W czasie gdy mundurowi rozmawiali z kierowcami, diagności sprawdzali ich pojazdy. Główny nacisk kładli na ogumienie, oświetlenie, sprawność układu kierowniczego i hamulcowego. Policjanci mieli także niespodzianki przygotowane dla najmłodszych uczestników przeglądów. Dla dzieci towarzyszących rodzicom przygotowano elementy odblaskowe. 

W związku z tym, że akcja cieszyła się dużą popularnością zapraszamy na kolejne przeglądy i rozmowy z policjantami w najbliższy piątek na Stację Kontroli Pojazdów "KREG" w Wodzisławiu przy ulicy Rybnickiej 40.

Autor: KPP Wodzisław, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport20 czerwca 202622:36

Podwójne srebro Julii Szczypki w Pucharze Europy w grapplingu

Podwójne srebro Julii Szczypki w Pucharze Europy w grapplingu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Akademia Sportowa Top Team
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.