Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności31 października 201608:53

Akcja wodzisławskiej drogówki. Rozdawali odblaski i zachęcali do bezpłatnego przeglądu swojego samochodu

Akcja wodzisławskiej drogówki. Rozdawali odblaski i zachęcali do bezpłatnego przeglądu swojego samochodu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski: Policjanci z wodzisławskiej drogówki wzięli udział w działaniach profilaktycznych wspólnie ze stacją diagnostyczną "KREG". Mundurowi wręczali kierowcom odblaski. Zachęcali także do bezpłatnego sprawdzenia stanu technicznego swojego pojazdu przed zimą.

W trosce o bezpieczeństwo kierowców i pasażerów wodzisławska drogówka włączyła się w działania prowadzone wspólnie ze stacjami diagnostycznymi. W ubiegły piątek od godziny 7.00 do 20.00 na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów "KREG" w Wodzisławiu można było liczyć na darmowy przegląd samochodu. Jest to ważne z punktu widzenia zbliżających się wyjazdów, a także dobra okazja dla sprawdzenia stanu technicznego naszych pojazdów przed zimą

Mundurowi zatrzymywali pojazdy poruszające się ulicą Rybnicką, tłumaczyli kierowcom o potrzebie używania przez pieszych elementów odblaskowych dla bezpieczeństwa obydwu stron. Wręczając im opaski i breloczki, prosili, aby przekazali je napotkanym po zmroku pieszym, którzy będą niewidoczni. Jednocześnie zachęcali do skorzystania z darmowego przeglądu pojazdu na znajdującej się tam stacji diagnostycznej. Kontroli głównie podlegał układ kierowniczy i hamulcowy, oświetlenie i ogumienie pojazdu.

Autor: KPP Wodzisław, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport20 czerwca 202622:36

Podwójne srebro Julii Szczypki w Pucharze Europy w grapplingu

Podwójne srebro Julii Szczypki w Pucharze Europy w grapplingu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Akademia Sportowa Top Team
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.