Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności3 listopada 201608:11

Wodzisław: Ruszyła ogrzewalnia dla bezdomnych

Wodzisław: Ruszyła ogrzewalnia dla bezdomnych  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Od 2 listopada bezdomni z Wodzisławia Śląskiego mogą korzystać z ogrzewalni. Została ona uruchomiona w budynku usytuowanym przy ulicy Rzecznej 24. Funkcjonować będzie do końca marca przyszłego roku. 

Miejsce to przeznaczone jest dla osób, które nie mają dachu nad głową i nie mają innej możliwości zabezpieczenia przed zimnem w nocy. W ogrzewalni bezdomny będzie mógł w cieple spędzić noc, napić się gorącej herbaty i skorzystać z węzła sanitarnego, by wykonać podstawowe zabiegi higieniczne. Ogrzewalnia czynna jest codziennie w godzinach od 19.00 do 7.00. W okresie silnych mrozów czas jej pracy może ulec wydłużeniu.

Autor: MOPS, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności22 czerwca 202616:30

Alarm o przyszłość szpitala w Wodzisławiu. Radni apelują do wszystkich gmin o wsparcie

Alarm o przyszłość szpitala w Wodzisławiu. Radni apelują do wszystkich gmin o wsparcie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Latający Obiektyw
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.