Akcja zakończona sukcesem. Na cmentarzach w naszym powiecie zebrano 64 tys. złotych

Po raz kolejny zbiórka charytatywna na cmentarzach w naszym powiecie zakończyła się sukcesem. Pieniądze zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację podopiecznych Wodzisławskiego Ośrodka Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży.
W tamtym roku 62 tys. zł, natomiast podczas tegorocznej edycji udało się zebrać o dwa tysiące złotych więcej. 64 tys. to niebagatelna suma, akcja przeprowadzana była na 45 cmentarzach w naszym powiecie. Organizatorzy przyznają, że po raz kolejny kwesta zakończyła się sukcesem. - Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili wesprzeć tę inicjatywę - przyznaje Wiesława Kiermaszek-Lamla, prezes fundacji Wspólnota Dobrej Woli.
Akcja przebiegała spokojnie, nie doszło do żadnego incydentu. Wolontariuszami przedsięwzięcia była młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu.

![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17027417431687677919monter_tauron_dystrybucja_instalujacy_inteligentny_licznik--.jpg)






![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)








Komentarze (0)
Dodaj komentarz