Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności7 czerwca 201117:40

Pogoda sprzyjała wystawcom

Pogoda sprzyjała wystawcom - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
4
Reklama
Wodzisław Śląski:

Filiżanki, obrazy, meble, aparaty fotograficzne, książki, płyty, oraz wiele innych rozmaitości można było zakupić na Wodzisławskim Jarmarku Staroci, który odbył się z niedzielę na rynku w Wodzisławiu Śląskim. Handlarzom i klientom sprzyjała słoneczna pogoda.

W jarmarku, który jest imprezą cykliczną organizowaną przez Stowarzyszenie Nasz Wodzisław, uczestniczyli wystawcy z wielu regionów Polski - zarówno „zawodowi” handlarze jak i osoby, które mają w swoim domu niepotrzebne rzeczy i chciały je sprzedać lub zamienić.

Można było kupić wiele interesujących eksponatów, m.in szafy, biżuterię, elementy wystroju wnętrz, obrazy, filiżanki, książki czy militaria. - Nie jesteśmy zawodowymi wystawcami. Po prostu pozbywamy się z domu rzeczy, która są nam niepotrzebne. Akurat dziś niewiele sprzedaliśmy. Mamy w ofercie książki i filiżanki - mówią panowie, którzy od niedawna uczestniczą w jarmarku.

Kolejny jarmark odbędzie się 3 lipca.

FK

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kultura i Edukacja12 stycznia 202614:50

Styczeń w Rydułtowach w rytmie kolęd i noworocznych koncertów

Styczeń w Rydułtowach w rytmie kolęd i noworocznych koncertów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy, fot. Marek Suchodolski, Małgorzata Pisarek
Aktualności12 stycznia 202622:29

Rydułtowy: Nabór do Zespołu Monitorującego Panel Obywatelski

Rydułtowy: Nabór do Zespołu Monitorującego Panel Obywatelski - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Reklama
Kultura i Edukacja12 stycznia 202613:20

Wodzisławski Plastyk zaprasza na dzień otwarty

Wodzisławski Plastyk zaprasza na dzień otwarty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności13 stycznia 202606:23

Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w gminie Mszana

Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w gminie Mszana - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Mszana
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.