Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności29 listopada 201609:41

Wodzisław: trwa budowa lodowiska. Otwarcie prawdopodobnie w piątek

Wodzisław: trwa budowa lodowiska. Otwarcie prawdopodobnie w piątek - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski: Ponownie w Wodzisławiu Śląskim będziemy mogli korzystać z miejskiego lodowiska, obecnie trwa jego budowa przy ul. Tysiąclecia. Zgodnie z zapowiedzią Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, jeżeli utrzymają się obecne warunki atmosferyczne oraz nie pojawi się żaden problem techniczny, to już w piątek, 2 grudnia, lodowisko zostanie uruchomione.


Autor: fot. MOSiR, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.