Aktualności13 grudnia 201613:34
Tworzyli świąteczne ozdoby

0
Reklama
Wodzisław Śląski: W minioną sobotę w wodzisławskim Muzeum odbyły się Warsztaty Bożonarodzeniowe "Słomkowe ozdoby retro". Zajęcia prowadziła Zuzanna Bytomska z Zuz'Art w Radlinie. - Pierwszym zadaniem było wykonanie gwiazdek ze słomy. Z pomocą nożyczek, sekatorów, drucików i innych przyrządów powstały piękne gwiazdeczki. Następnie przyszła kolej na stroik wigilijny. Tym razem akcesoriów było jeszcze więcej - relacjonują pracownicy Muzeum. Wydarzenie odbyło się w ramach Wodzisławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, kolejne warsztaty zaplanowano na 17 grudnia.


















![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17027417431687677919monter_tauron_dystrybucja_instalujacy_inteligentny_licznik--.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz