Zagrali dla Tymka! Zebrali przeszło 7 tysięcy na leczenie

Tymoteusz Bugla choruje na mukowiscydozę. Obecnie jest uczniem klasy trzeciej radlińskiego gimnazjum. Jak piszą organizatorzy koncertu: "to nadzwyczaj inteligentny chłopiec z pasją, idealista o niezwykłej wrażliwości. Mimo choroby jest bardzo obowiązkowym, sumiennym i pracowitym uczniem. Każdego dnia ujmuje nas swoim optymizmem, uśmiechem, ciekawością świata i poczuciem humoru. Ma marzenia i niezwykłą siłę, motywację i ambicję, by je krok po kroku realizować."
Te marzenia postanowiła pomóc zrealizować społeczność radlińskiego gimnazjum (również absolwenci), oraz Miejski Ośrodek Kultury w porozumieniu z Polskim Towarzystwem do Walki z Mukowiscydozą. Do akcji włączyła się również radlińska "wrotkarnia" czyli "WROTKA - Music Caffe Club".
Podczas koncertu na którym zaprezentowali się uczniowie i absolwenci radlińskiej szkoły zebrano łącznie 7322,35 zł.
Fot. MOK Radlin.













![Szalony mecz i zwycięstwo Rogowa! Dziewięć goli i pełna pula na wyjeździe [FOTO] Szalony mecz i zwycięstwo Rogowa! Dziewięć goli i pełna pula na wyjeździe [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774784802photo-62-z-87-.jpg)




![Hazok znów przyciągnął tłumy. Ponad setka dzieci ruszyła na poszukiwania zajączka [FOTO] Hazok znów przyciągnął tłumy. Ponad setka dzieci ruszyła na poszukiwania zajączka [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774863664hazok-belsznica-.jpg)
![Tradycja silniejsza niż pogoda. Festiwal Palmy Wielkanocnej w Mszanie przyciągnął tłumy [FOTO] Tradycja silniejsza niż pogoda. Festiwal Palmy Wielkanocnej w Mszanie przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774882097659898136-1391174853050259-5794452863264191460-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz