Aktualności16 grudnia 201611:29
Jak wyłapywać bezdomne zwierzęta? Strażnicy miejscy po szkoleniu

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Pod koniec listopada wodzisławscy strażnicy miejscy uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym bezpieczeństwa w trakcie wyłapywania bezdomnych zwierząt. - Szkolenie to na pewno będzie mocno przydatne w naszej pracy, gdyż dość często w czasie służb musimy podejmować takie interwencje – zaznaczają strażnicy.
Spotkanie obejmowało omówienie podstaw prawnych, wzorców zachowań psów, zasad bezpieczeństwa w trakcie wyłapywania bezdomnych zwierząt, zachowań agresywnych u kotów, eliminacji zagrożeń i zachowań niepożądanych oraz transportu zwierząt. Oprócz części teoretycznej było również szkolenie praktyczne.






![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17027417431687677919monter_tauron_dystrybucja_instalujacy_inteligentny_licznik--.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz