Wodzisław: Otwarcie saun w nowym roku

Strefa saun zewnętrznych, która została wybudowana przy wodzisławskim basenie zostanie oddana do użytku w pierwszym tygodniu nowego roku.
Dokładnie 2 stycznia. Obecnie Manta czeka na przyłącze elektryczne. - To właśnie brak tego przyłącza opóźnia oficjalne otwarcie tak długo wyczekiwanej przez Państwa Strefy Saun. Wszystko jednak idzie w dobrym kierunku i już teraz oficjalnie zapowiadamy, że od Nowego Roku Strefa Saun Krytej Pływalni MANTA zostanie otwarta - czytamy na stronie facebook'owej wodzisławskiego basenu.
Za wykonanie zadania odpowiedzialna była spółka Domaro, która w przetargu złożyła najkorzystniejszą ofertę. Inwestycja pochłonęła ponad 367 tys. zł. Zadanie obejmowało m.in.: wykonanie tarasu drewnianego z saunami beczkowymi, banią z piecem zewnętrznym na węgiel i stanowiskami natrysków zewnętrznych.
fot. MOSiR.





















![Zderzenie Audi i VW Passata na drodze Racibórz–Lubomia [FOTO] Zderzenie Audi i VW Passata na drodze Racibórz–Lubomia [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786713393img-6514-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz