Aktualności1 stycznia 201709:34
Pokaz laserowy zamiast fajerwerków. Tak świętowali w Radlinie

0
Reklama
Radlin: Radlin w tym roku postanowił trochę inaczej świętować nowy rok, zamiast tradycyjnych fajerwerków mogliśmy zobaczyć pokaz laserowy. - Sylwestrowe fajerwerki to oprócz pięknych widowisk ogromny stres dla zwierząt. Zwierzęta słyszą i czują wybuchy o wiele mocniej od nas. Są dla nich przyczyną ataków paniki i histerii - tłumaczą w magistracie..
O tym pokazie usłyszała cała Polska, a to za sprawą tego, że do miasta przybyła ekipa Dzień Dobry TVN, informowaliśmy o tym TUTAJ. Podczas pokazu zostało również zaprezentowane jubileuszowe logo, które będzie towarzyszyć Radlinowi przez cały rok, a to dlatego, że w 2017 miasto świętuje 20-lecie samorządności.
fot. MOK Radlin.






























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)













Komentarze (0)
Dodaj komentarz