Aktualności30 lipca 201700:17
Najcieplejsze Miejsce na Ziemi. Muzyka reggae na dwa dni zawładnęła miastem. FOTORELACJA

2
Reklama
Wodzisław Śląski: Tłumy fanów reggae odwiedziło wodzisławski festiwal. 14. edycja tego wydarzenia na długo pozostanie w naszej pamięci. Wydarzenie po raz drugi zostało zorganizowane na stadionie miejskim. Podczas drugiego dnia dla publiczności wystąpili Roots Soldiers, Mistah Lego, Majestic, Dubska, Tabu, EastWest Rockers i Splendid Sound.




























































































































































































![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)



























Komentarze (2)
Dodaj komentarz