Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności15 września 201710:16

Lodołamacze 2017. Sukces wodzisławskiego ZAZ-u w kategorii: Zakład Pracy Chronionej

Lodołamacze 2017. Sukces wodzisławskiego ZAZ-u w kategorii: Zakład Pracy Chronionej - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

11 września odbyła się XII Gala Edycji Konkursu "Lodołamacze 2017". 11 edycji, ponad 550 przyznanych tytułów "Lodołamacza" i wręczonych statuetek, ponad 3900 uczestników. To bilans ostatnich 11 lat funkcjonowania konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie „Lodołamacze”. Po raz pierwszy etap regionalny został połączony i laureatów wyłoniono w ramach czterech województw: dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego i śląskiego. 

Jednym z laureatów został Zakład Aktywności Zawodowej Zakład Usług Pralniczych w Wodzisławiu Śląskim w kategorii: Zakład Pracy Chronionej – zajmując trzecie miejsce. Był to jedyny wyróżniony Zakład Aktywności Zawodowej, który został nagrodzony w ramach konkursu.

Przewodnicząca Rady Krajowej Barbara Pokorny otwierając Galę powiedziała, że "Przedsiębiorcy w swojej polityce kadrowej biorą pod uwagę zazwyczaj jedynie wymagania rynku. Wielu z nich kieruje się własnym interesem. Dlatego też szczególnie warte zauważania i nagradzania są firmy, które łamią stereotypy, zatrudniają osoby niepełnosprawne i otwierają się na ich problemy. Takie firmy, mamy na celu właśnie dzisiaj nagrodzić -Lodołamaczy 2017".

Certyfikat odebrał podczas gali w Auli Papieskiego Oddziału Teologicznego w Wrocławiu dyrektor zakładu Dezyderiusz Szwagrzak. - To wyróżnienie motywuje nas do dalszej pracy oraz potwierdza, że kierunek działań, który obraliśmy jest właściwy. Cieszy nas fakt, że pomimo tego iż nie jesteśmy dużym zakładem Kapituła konkursu doceniła nasze zaangażowanie w wspieraniu osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia, zarówno zawodowego jak i społecznego - mówił dyrektor Szwagrzak.

Informację o tym zaszczytnym tytule dla wodzisławskiego ZAZ-u członkom Zarządu Powiatu Wodzisławskiego przekazała na posiedzeniu 13 września Janina Chlebik – Turek. Zarząd powiatu ze starostą Ireneuszem Serwotką wyraził wielkie uznanie dla osiągnięcia.

Autor: SP, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.