Aktualności16 grudnia 201721:11
Feel na Wodzisławskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. ZDJĘCIA

1
Reklama
Wodzisław Śląski:
UdostępnijKomentuj (1)Na dzisiaj zaplanowano koncert gwiazdy, zespołu Feel. Grupa przyciągnęła sporo osób, jednak ścisku nie było. Sporym zaskoczeniem jednak było to, że występujący w ramach świątecznego jarmarku, Piotr Kupicha nie zaśpiewał ani jednej kolędy czy pastorałki, zaproponował mieszkańcom swoje dobrze znane utwory. Świąteczny repertuar wykonał natomiast chórek, który przybył wraz z zespołem do Wodzisławia. FOTORELACJA.












































![Nie tylko piękne, ale i niezwykle utalentowane. Konie oczarowały widzów w Krostoszowicach [FOTO] Nie tylko piękne, ale i niezwykle utalentowane. Konie oczarowały widzów w Krostoszowicach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784633504749789424-1730746784788740-8929866282467095951-n-.jpeg)
























![Ekologia oczami młodych. Rydułtowska młodzież pokazuje, że troska o planetę łączy pokolenia [WIDEO] Ekologia oczami młodych. Rydułtowska młodzież pokazuje, że troska o planetę łączy pokolenia [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784721263ekologia-.jpg)
Komentarze (1)
Dodaj komentarz