W sylwestra stracił obie nogi. ZST na pomoc uczniowi

W styczniu w Zespole Szkół Technicznych rozpoczęła się zbiórka pieniędzy dla 18-letniego Kacpra.
Kacper jest uczniem klasy 3a w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim, pierwszego stycznia uległ tragicznemu wypadkowi kolejowemu, w wyniku, którego stracił obie nogi. Na pomoc ruszyli znajomi oraz szkoła. Zorganizowano zbiórkę pieniędzy, jednak potrzeby są ogromne. - Zbiórka pokazała, że potrafimy otworzyć nasze serca i podzielić się tym, co posiadamy - mówią w placówce i dodają, że chętne osoby mogą przekazać 1% swojego podatku. KRS 0000257288 z dopiskiem POMOC DLA KACPRA. Zbiórka pieniędzy odbywa się także TUTAJ.

![Gdzie należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Gdzie należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1725185375dsc-0115-2-1-.jpg)












![Nędza skuteczna i bezlitosna. Pewny wynik w starciu z Płomieniem [FOTO] Nędza skuteczna i bezlitosna. Pewny wynik w starciu z Płomieniem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781466345photo-53-z-90-.jpg)












Komentarze (2)
Dodaj komentarz