Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności13 października 201010:06

X Festiwal Organizacji Pozarządowych

X Festiwal Organizacji Pozarządowych  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Radlin:

Wykłady, prezentacje, pokaz mody, występ laureatów Tańca z Gwiazdami czy uczestniczki programu Mam Talent to tylko niektóre punkty programu X Festiwalu Organizacji Pozarządowych. Impreza odbędzie się tradycyjnie w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie 16 października.

Impreza będzie trwała od godziny 16.30 od 19.00. W tym roku program zapowiada się szczególnie atrakcyjnie. Przewidziano w nim:

    * Wykłady i prezentacje dotyczące radlińskich organizacji pozarządowych.
    * Seminarium „Kobiety w radlińskiej społeczności” – prelekcje, prezentacje, filmy, konkursy stanowiące podsumowanie projektu „Radlinianki. Wyrównywanie szans kobiet w społeczności lokalnej” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
    * Występ zespołu PRZYTUP
    * Pokaz mody w wykonaniu grupy FINEZJA
    * Występ Sabiny Jeszka – uczestniczki programu „Mam talent”
    * Występ laureatów TAŃCA Z GWIAZDAMI
    * Występ gwiazdy wieczoru zespołu De Nuevo
    * Wystawa fotografii uczestników projektu pn. „Spotkania z fotografią” realizowanego przez Stowarzyszenie Radlińskie Biuro Porad Obywatelskich oraz Gminne Centrum Informacji w Radlinie, prezentująca zdjęcia wykonane podczas wyjazdów plenerowych do Rud; Pszczyny; robotniczego osiedla Nikiszowiec w Katowicach; nocnego pleneru w Rybniku oraz wyjazdu do Wisły. Projekt „Spotkania z fotografią” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Organizatorami Festiwalu są:Urząd Miasta Radlin, Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych, Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie, Stowarzyszenie Radlińskie Biuro Porad Obywatelskich, Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej

Festiwal jest współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Radlin w ramach projektu „X Festiwal Organizacji Pozarządowych” oraz ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektów „Spotkania z fotografią” oraz „Radlinianki. Wyrównywanie szans kobiet w społeczności lokalnej”.

fot. http://www.ska.radlin.pl/ska/

opr. WiN

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:Radlin

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności5 marca 202611:38

Niemowlę uratowane dzięki szybkiej reakcji zgłaszającej i interwencji policji

Niemowlę uratowane dzięki szybkiej reakcji zgłaszającej i interwencji policji - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności6 marca 202614:27

Weekend w Wodzisławiu Śląskim

Weekend w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UM Wodzisław Śląski, fot. Agnieszka Maciejewska
Aktualności5 marca 202611:28

Drugi przetarg na sprzedaż działki w gminie Mszana

Drugi przetarg na sprzedaż działki w gminie Mszana - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Mszana
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport6 marca 202611:44

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Aktualności6 marca 202613:42

Nabór kandydatów do komisji konkursowych w Powiecie Wodzisławskim

Nabór kandydatów do komisji konkursowych w Powiecie Wodzisławskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności6 marca 202613:29

Siła lokalnych inicjatyw. Jak działa Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim

Siła lokalnych inicjatyw. Jak działa Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Aktualności6 marca 202622:48

Wiosenny festyn w Radlinie II już 21 marca [ZAPROSZENIE]

Wiosenny festyn w Radlinie II już 21 marca [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Latający Obiektyw
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.