Aktualności26 marca 201811:15
Górnictwo: Podwyżki są możliwe jednak dużo mniejsze niż te oczekiwane

0
Reklama
Region:
Czy polskie górnictwo stać na podwyżki? O tym wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski mówił dzisiaj (26.03) w audycji "Kawa na ławę" w Radio Katowice.
G. Tobiszowski w trakcie audycji zauważył, że podwyżki są możliwe, jednak nie takie jakie żądają związkowcy (10 procent), a mniejsze, mowa 5-6 proc. Z wyliczeń wiceministra koszt żądanych podwyżek to około pół mld zł. Spółka dysponuje na ten cel około 200-250 mln zł. - Zależy nam aby z jednej strony wyrównać różnice, które są na kopalniach – chodzi o podstawę. Ale też trzeba premiować większą efektywność, dyscyplinę pracy – mówił. Pełną audycję można wysłuchać TUTAJ.

![Mistrzowie parkowania w Radlinie. Strażnicy pokazują, jak nie zostawiać samochodu [FOTO] Mistrzowie parkowania w Radlinie. Strażnicy pokazują, jak nie zostawiać samochodu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787744181img-20260128-wa0001-.jpg)










![Młodzi strażacy walczyli o Puchar Starosty. W Lubomi rywalizowało 17 drużyn [FOTO] Młodzi strażacy walczyli o Puchar Starosty. W Lubomi rywalizowało 17 drużyn [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787740783lubomia-zawody-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz