Wprowadzenie komendantów w rydułtowskim komisariacie

Dzisiaj w siedzibie Komisariatu Policji w Rydułtowach odbyło się uroczyste wprowadzenie komendantów.
Na stanowisko szefa rydułtowskich policjantów z dniem 27 maja został powołany komisarz Adrian Kołodziej, a na stanowisko jego zastępcy podkom. Janusz Kubiak. Wprowadzenia dokonał Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim mł.insp. Jarosław Grudziński w obecności Burmistrz Korneli Newy i jej zastępcy Marcina Połomskiego.
Komisarz Adrian Kołodziej, od dnia 27 lutego miał powierzone obowiązki na tym stanowisku, po odejściu na emeryturę poprzedniego komendanta podinsp. Roberta Muchy, a od dnia 1 marca powierzenie obowiązków na stanowisku zastępcy miał podkom. Janusz Kubiak, który wcześniej piastował stanowisko specjalisty w Wydziale Kryminalnym wodzisławskiej komendy.












![Historia nie może stać w miejscu. Rozmowa ze Sławomirem Kulpą, dyrektorem wodzisławskiego Muzeum [WYWIAD] Historia nie może stać w miejscu. Rozmowa ze Sławomirem Kulpą, dyrektorem wodzisławskiego Muzeum [WYWIAD] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778874911nmac3685-.jpg)

![Kabaret Młodych Panów rozbawił Wodzisław do łez. Jubileuszowy występ zachwycił publiczność [FOTO] Kabaret Młodych Panów rozbawił Wodzisław do łez. Jubileuszowy występ zachwycił publiczność [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778873966700130028-1533518792117995-6193562030663171497-n-.jpg)






Komentarze (0)
Dodaj komentarz