Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności20 czerwca 201815:33

50. Dni Wodzisławia Śląskiego z zespołem Ich Troje?

50. Dni Wodzisławia Śląskiego z zespołem Ich Troje?  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
5
Reklama
Wodzisław Śląski:

Od kilku dni w portalu społecznościom Facebook krąży wydarzenie dotyczące 50. Dni Wodzisławia Śląskiego, jego autorka żąda, aby na jubileuszowych urodzinach miasta wystąpił zespół Ich Troje. Co na ten temat sądzi Urząd Miasta i Wodzisławskie Centrum Kultury? Sprawdziliśmy to. 

Niedawno zakończyły się 49. Dni Wodzisławia Śląskiego. W tym roku wydarzenie trwało cztery dni, a organizatorzy przygotowali dla mieszkańców szereg atrakcji. Program został tak dostosowany, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Niemniej jednak wydarzenie przeszło już do historii, a za rok będziemy świętować jubileuszowe urodziny miasta. Nie musieliśmy długo czekać, aby poznać pierwsze oczekiwania wobec organizatorów.

"Żądamy Ich Troje"
W portalu społecznościowym Facebook zostało stworzone wydarzenie domagające się od organizatorów zaproszenia zespołu Ich Troje. - W imieniu mieszkańców Wodzisławia Śląskiego, chcielibyśmy zobaczyć na wodzisławskiej scenie podczas okrągłych 50. Dni Wodzisławia - zespół Ich Troje – czytamy w opisie wydarzenia. Jego autorka, Emilka Kiłyk, zachęca mieszkańców aby dołączali do wydarzenia i tym samym pokazali ile osób ma podobne oczekiwania. - Niech prezydent miasta zobaczy ilu mieszkańców chciałoby ich zobaczyć. Zapraszając znajomych do wydarzenia, liczymy, że się uda i okrągła rocznica dni miasta będzie niezapomniana – podkreśla.

"Śledzimy oczekiwania mieszkańców"
Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie wodzisławski urząd. Odpowiedzi udzieliła nam Anna Szweda-Piguła, rzecznik prasowa. - Jesteśmy jeszcze na etapie podsumowywania 49. Dni Miasta. Opracowywanie programu na przyszły rok jeszcze przed nami. Śledzimy opinie i wnioski mieszkańców naszego miasta. Znamy wspomniane wydarzenie. Niestety jeszcze za wcześnie, by móc jednoznacznie odpowiadać. Zawsze bierzemy pod uwagę głosy wodzisławian. Wierzymy, że i na przyszły rok wspólnie z Wodzisławskim Centrum Kultury uda nam się przygotować ciekawą ofertę. Tym bardziej, że to jubileuszowe, 50. święto Wodzisławia Śląskiego. Zanim jednak będziemy mogli pochwalić się wypracowanym programem, minie jeszcze trochę czasu. Prosimy o cierpliwość i jak najbardziej o kolejne opinie mieszkańców – czytamy w odpowiedzi.

W podobnym tonie wypowiada się dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury. - Dopiero co zakończyliśmy organizację tegorocznych dni miasta i jesteśmy na etapie ich podsumowania. Pozwoli nam to na dobry punkt wyjścia do organizacji przyszłorocznej, jubileuszowej imprezy. Oczywiście śledzimy oczekiwania mieszkańców, ale też razem z urzędem miasta wypracowujemy nasz pomysł na to wydarzenie. Jestem tu dobrej myśli i wierzę, że uda nam się przedstawić jak zwykle bardzo ciekawą ofertę artystyczno-koncertową – podkreśla Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.

fot. ichtroje.pl.

Autor: (mad), dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności2 lipca 202615:14

Szpital w Wodzisławiu Śląskim wyjaśnia sytuację oddziału ginekologiczno-położniczego. Złożono wniosek o czasowe zawieszenie części działalności

Szpital w Wodzisławiu Śląskim wyjaśnia sytuację oddziału ginekologiczno-położniczego. Złożono wniosek o czasowe zawieszenie części działalności - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

W związku z pojawiającymi się informacjami dotyczącymi funkcjonowania oddziału ginekologiczno-położniczego Szpitala Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim, dyrekcja placówki przekazała szczegółowe wyjaśnienia dotyczące aktualnej sytuacji organizacyjnej.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności3 lipca 202610:48

Rozbito szajkę oszustów działających metodą na legendę

Rozbito szajkę oszustów działających metodą na legendę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KWP Lublin, nadkomisarz Anna Kamola
Aktualności3 lipca 202614:27

Reggae, energia i wielkie koncerty. Mesajah wystąpi w Wodzisławiu Śląskim

Reggae, energia i wielkie koncerty. Mesajah wystąpi w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności3 lipca 202615:12

Smaki regionu na wyciągnięcie ręki. W sobotę kolejny Wodzisławski Ekobazar

Smaki regionu na wyciągnięcie ręki. W sobotę kolejny Wodzisławski Ekobazar - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Kultura i Edukacja2 lipca 202622:09

Herb jako opowieść o tożsamości. W Muzeum ruszają warsztaty heraldyczne

Herb jako opowieść o tożsamości. W Muzeum ruszają warsztaty heraldyczne - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.