Aktualności21 czerwca 201809:57
Nowe ścieżki w Parku Miejskim: Pierwsza część niemal ukończona

2
Reklama
Wodzisław Śląski:
W wodzisławskim Parku Miejskim trwa remont ścieżek spacerowych. ZDJĘCIA.
- Pierwsza część ścieżki już niemal ukończona. Służby Komunalne Miasta w Wodzisławiu Śląskim pracują teraz nad kolejnymi odcinkami. Nieco zmieniamy układ przebiegu ścieżek - wytyczamy je tam, gdzie chętnie przechodzili spacerujący po parku – mówi prezydent Mieczysław Kieca. Na zadanie wodzisławski urząd przeznaczył 350 tys. złotych.
Remont obejmuje dwie ścieżki spacerowe. Wykonywana jest ich nawierzchnia z szerokich, granitowych płyt - takich samych, jak te wykorzystane w ramach wcześniejszych prac w Parku. Przebudowa ścieżek spacerowych została uzgodniona z konserwatorem zabytków.
fot. FB/Mieczysław Kieca.
































![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (2)
Dodaj komentarz