Mistrzowie z Wodzisławia świętowali jubileusz. Spin działa już 35 lat!

Klub Tańca Towarzyskiego Spin świętował dzisiaj 35-lecie istnienia. Artyści przygotowywali się do tego występu rok. Łącznie na scenie wystąpiło aż 95 tancerzy.
Rok ciężkiej pracy, pełnej twórczego zapału, energii i pasji. Premierowe pokazy najnowszych choreografii, piękne stroje, wspaniałe umiejętności oraz porywająca muzyka. To wszystko dzisiaj zawładnęło sceną Wodzisławskiego Centrum Kultury. Prócz tańców latynoamerykańskich i standardowych na widzów czekały dodatkowe atrakcje, takie jak występy wokalne czy instrumentalne.
Spin działa w Wodzisławskim Centrum Kultury w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego, głównym instruktorem i choreografem Klubu jest Elżbieta Lasocka, instruktorami wspomagającymi Jakub Żurek i Sebastian Lasocki. Tancerze wielokrotnie stali na podium Mistrzostw Polski wpisując się tym samym w egidę najlepszych formacji w naszym kraju.






















































![Szlagiery, śmiech i owacje na stojąco. Niezwykły wieczór z gwiazdami w Radlinie [FOTO] Szlagiery, śmiech i owacje na stojąco. Niezwykły wieczór z gwiazdami w Radlinie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17803014811780301336710081673-1306138197723522-5307645409738216088-n-.jpeg)
![W tych miejscach nie będzie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] W tych miejscach nie będzie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1725185375dsc-0115-2-1-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz