Aktualności20 lipca 201812:30
Tak wyglądają teraz stare Nieboczowy. Zburzona wieś z okna rajdowego BMW

0
Reklama
Lubomia:
UdostępnijKomentuj (0)Przejazdy załogi Robert Górecki / Artur Hybiorz na III Rundzie Rajdowego Pucharu Amatorów Super Sprint "Prypeć", która wywalczyła 1 Miejsce w klasie RWD oraz 3 Miejsce w Klasyfikacji Generalnej. Baza rajdu znajdowała się 15 lipca przy stacji Madag w Raciborzu, a 8 km odcinek do pokonania na terenie starych Nieboczów w gminie Lubomia, w czaszy zbiornika Racibórz. W filmie wykorzystano fragment wideo z naszego portalu.
![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1725185375dsc-0115-2-1-.jpg)






![Radiowóz policji autostradowej na drogach naszego regionu. Wpadka kierowcy audi z SWD [WIDEO] Radiowóz policji autostradowej na drogach naszego regionu. Wpadka kierowcy audi z SWD [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775908256zrzut-ekranu-2026-04-11-o-13-42-17-.jpg)
![Z Tajlandii do Chałupek: Kultowe Fiaty i Polonez tłumnie powitane w ojczyźnie [FOTO i WIDEO] Z Tajlandii do Chałupek: Kultowe Fiaty i Polonez tłumnie powitane w ojczyźnie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775907380dsc-1966-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz