W centrum Radlina pojawiła się bramka zraszająca

W centrum Radlina, tuż przy przejściu dla pieszych na ul. Korfantego, pojawiła się dziś bramka zraszająca. To urządzenie, które zrasza chłodną wodę w postaci orzeźwiającej mgiełki. W ubiegłym roku bramka znajdowała się na placu Radlińskich Olimpijczyków. W tym roku zdecydowano by była bliżej głównych szlaków pieszych w centrum miasta.
Zachęcamy do skorzystania z tej formy orzeźwienia, zwłaszcza przy obecnych upałach. Bramkę przygotował i udostępnił dla mieszkańców Urząd Miasta oraz Zakład Gospodarki Komunalnej.








![W tych miejscach nie będzie prądu [PLANOWANE WYŁĄCZENIA] W tych miejscach nie będzie prądu [PLANOWANE WYŁĄCZENIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1708261729tauron-dystrybucja-23-.jpg)













Komentarze (2)
Dodaj komentarz