Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności21 sierpnia 201812:51

Rozpoczęto prace remontowe na ulicy Korfantego w Radlinie

Rozpoczęto prace remontowe na ulicy Korfantego w Radlinie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Radlin:

Rozpoczęto długo wyczekiwane prace remontowe na ulicy Korfantego. Remontem objęty zostanie odcinek od skrzyżowania z ul. Rybnicką aż do wjazdu na parkin za przejazdem kolejowym. Samo skrzyżowanie Rybnicka-Korfantego nie będzie remontowane.

Pracę rozpoczęły się od etapu związanego z remontem chodników i kanalizacją deszczową przebiegającą pod powierzchnią chodników. Drugim etapem będzie remont samej jezdni. Będzie wykonywały “połówkowo”, to znaczy, że przez cały czas jedna połówka jezdni będzie dostępna dla ruchu samochodowego i skierowana będzie w stronę od Biertułtów do ul. Rybnickiej (wyłącznie ruch wylotowy z miasta). W tym etapie niezbędne będą objazdy , jednak o tym poinformujemy w późniejszym czasie. Zadanie finansuje powiat wodzisławski oraz miasto Radlin. Prace realizowane są zaś przez Powiatowy Zarząd Dróg z siedzibą w Syryni.

Odcinek objęty przebudową: od rejonu skrzyżowania z ul. Rybnicką (skrzyżowania nie obejmuje przebudowa) do rejonu wjazdu na parking za przejazdem kolejowym.
Zakres robót: Przebudowa nawierzchni jezdni, wymiana kanalizacji deszczowej, przebudowa chodników i zjazdów
Wykonawca: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o .o. ul. Adamczyka 12 47 400 Racibórz
Termin realizacji: połowa października 2018 r.

O dalszych etapach związanych z realizowana inwestycji będziemy Państwa informować.

Autor: UM Radlin, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności14 stycznia 202610:36

Użytkowanie wieczyste i przekształcenia. Opłaty do 31 marca

Użytkowanie wieczyste i przekształcenia. Opłaty do 31 marca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 stycznia 202614:54

Koncert Stacja Osiecka na BIS

Koncert Stacja Osiecka na BIS - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
WCK / fot. Agnieszka Trzeciok
Reklama
Aktualności14 stycznia 202611:33

Domaro: zamknięcie punktu obsługi kasowej przy ul. Tysiąclecia

Domaro: zamknięcie punktu obsługi kasowej przy ul. Tysiąclecia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Screen Google Maps
Aktualności13 stycznia 202612:49

Zima nie odpuszcza. Gdzie zgłaszać problemy na drogach?

Zima nie odpuszcza. Gdzie zgłaszać problemy na drogach? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. ZDM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności15 stycznia 202610:16

34. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wodzisławiu Śląskim. Znamy program wydarzenia

34. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wodzisławiu Śląskim. Znamy program wydarzenia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Aktualności15 stycznia 202610:25

Zmiana na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Rydułtowach

Zmiana na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Rydułtowach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Aktualności15 stycznia 202612:23

Mały ZUS plus na nowych zasadach

Mały ZUS plus na nowych zasadach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.