Aktualności5 grudnia 201810:06
Łabędzie przeniosły się na Wilchwy

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Tak, to prawda. Mieszkające na co dzień w Parku Miejskim wodzisławskie łabędzie przeniosły się na Wilchwy. Póki co jedynie na okres zimowy.
Przenosiny, podobnie jak rok temu, zorganizowały Służby Komunalne Miasta. Łabędzie Romeo i Julia trafiły pod opiekę parafii św. Wawrzyńca. Swój dom znalazły w prowadzonym przez księdza proboszcza zwierzyńcu. Dzięki temu podczas nadchodzącej zimy nie będzie ryzyka przymarznięcia ptaków do skutego lodem parkowego stawu.
Pracownicy SKM zadbają o przebywające na Wilchwach łabędzie, m.in. regularnie dostarczając im żywności.
źródło: Gazeta Wodzisławska

























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)



Komentarze (0)
Dodaj komentarz