Tańczący na lodzie. DW 933 zamknięta z powodu oblodzenia

Około godz. 18.00 zamknięto DW 935 Racibórz-Rybnik a około 20.00 DW 933 z Rzuchowa w gminie Kornowac na Pszów w powiecie wodzisławskim. Powodem było oblodzenie jezdni. Tuż za Rzuchowem doszło do kolizji mazdy i suzuki. Obsługujący to zdarzenie policjanci raciborskiej drogówki z trudem poruszali się po skutej lodem nawierzchni. Do kolizji doszło, gdy jedna z uczestniczek zaczęła hamować. Straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w samochód stojący w korku i nie mogący z powodu oblodzenia podjechać na wzniesienie w kierunku Pszowa. Na miejsce wezwano piaskarkę.
















![Rydułtowy: Kobieta#liderka 2026. Premiera kalendarza pełna inspiracji i kobiecej siły [FOTO] Rydułtowy: Kobieta#liderka 2026. Premiera kalendarza pełna inspiracji i kobiecej siły [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766433837kobiety-liderki-rydultowy-.jpg)


![Styczeń w Wodzisławiu Śląskim [KALENDARIUM] Styczeń w Wodzisławiu Śląskim [KALENDARIUM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766486513rynek-i-park-5-.jpg)






Komentarze (1)
Dodaj komentarz