Aktualności11 stycznia 201911:49
Starosta Leszek Bizoń w zarządzie Subregionu

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
9 stycznia podczas Nadzwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego starosta Leszek Bizoń został wybrany do Zarządu Związku.
Obrady odbywały się w sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Wraz ze starostą wodzisławskim do zarządu powołany został także Grzegorz Swoboda – Starosta Raciborski oraz Dariusz Polowy – Prezydent Miasta Racibórz. Powołanie nowych członków zarządu, które odbyło się po tajnym głosowaniu, przeprowadzone zostało w związku z niedawnymi wyborami samorządowymi, które odbyły się w październiku 2018 r. wobec zmian na stanowiskach starostów i prezydenta miasta.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz