Sukces Tobiasza Gromotki w Ogólnopolskim Konkursie Sprawny w Zawodzie

Bardzo dobrym wynikiem zakończył się debiut Tobiasza Gromotki, ucznia klasy trzeciej Branżowej Szkoły I Stopnia im. Piastów Śląskich (PCKZiU Wodzisław Śląski) w VII Ogólnopolskim Konkursie „Sprawny w zawodzie – stolarz”, który odbył się w Oświęcimiu.
Konkurs składał się z części teoretycznej, która dotyczyła sprawdzenia wiedzy z zakresu technologii stolarskich. Natomiast część praktyczna to rzemiosło – należało nadać odpowiedni kształt, bezkształtnej formie drewna. Zadania konkursowe dotyczyły również właściwej obsługi maszyn i urządzeń stolarskich, podania dokładnej nazwy przygotowanych eksponatów, określenia konkretnych typów konstrukcji.
W tym Ogólnopolskim Konkursie Tobiasz uplasował się na dziesiątym miejscu, jednak warto podkreślić fakt, że był on jedynym uczniem kształcącym się w zawodzie jako pracownik młodociany i w części praktycznej zajął pierwsze miejsce.
Na tym sukcesie Tobiasz nie poprzestanie. Pnie się wyżej! Już 8 kwietnia weźmie udział w XIX Międzynarodowym Konkursie Stolarskim w Szczecinie.







![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1710706030tauron-dystrybucja-36-.jpg)



![WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. Popołudnie pełne inspiracji, rozmów i kobiecej energii [FOTO] WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. Popołudnie pełne inspiracji, rozmów i kobiecej energii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773047942fotob-2047-.jpg)
![Pierwszy krok ku przyszłości. Powiatowe Targi Edukacyjne na wodzisławskim Rynku [FOTO] Pierwszy krok ku przyszłości. Powiatowe Targi Edukacyjne na wodzisławskim Rynku [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773048746648277744-1851197505619645-6772655679426173805-n-.jpg)






Komentarze (0)
Dodaj komentarz