Aktualności7 maja 201908:03
Dzieci z Przedszkola im. Misia Uszatka na Biegu Konstytucji 3 maja

0
Reklama
Pszów:
30 kwietnia 2019r. odbył się Bieg Konstytucji 3 maja, w którym udział wzięły przedszkolaki wraz z nauczycielkami z Przedszkola nr 1 im. Misia Uszatka w Pszowie.
Każdy uczestnik miał kokardę narodową wykonaną przez grupę Krasnale. Bieg miał miejsce w pobliżu przedszkola i upamiętnił rocznicę uchwalenia konstytucji. Przedszkole promuje zdrowy tryb życia, dlatego grupa Kotki była na wycieczce w siłowni Best Fit w Zamysłowie. Dzieci miały okazję poznać sprzęty, sposób ćwiczeń. Przedszkolaki uczestniczyły tam w zorganizowanych ćwiczeniach gimnastycznych.







![Gorzyczki: wypadek quadem i poważne obrażenia. Policja apeluje o ostrożność [KOMUNIKAT POLICJI] Gorzyczki: wypadek quadem i poważne obrażenia. Policja apeluje o ostrożność [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177495297563-928205-.jpg)




![Zając, który połączył powiat. Niezwykła inicjatywa przed Starostwem w Wodzisławiu [FOTO] Zając, który połączył powiat. Niezwykła inicjatywa przed Starostwem w Wodzisławiu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177494887516-scaled-.jpg)



























Komentarze (0)
Dodaj komentarz