Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności24 maja 201920:31

Matizem uciekał przed patrolem. Był pijany!

Matizem uciekał przed patrolem. Był pijany! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Mundurowi z wodzisławskiej drogówki zatrzymali po krótkim pościgu kierowcę daewoo matiza. Wcześniej mężczyzna nie reagował na wydawane mu polecenia do zatrzymania się, a nawet sygnały świetlne i dźwiękowe. Dopiero, gdy policjanci zajechali drogę kierowcy i wyciągnęli kluczyki ze stacyjki, możliwa była jego kontrola. Wtedy też okazało się, że 46-latek ma w organizmie 2,3 promila alkoholu.

W środę po 9.00 dyżurny wodzisławskiej komendy odebrał zgłoszenie o poruszającym się po ulicy Chrobrego kierowcy daewoo matiza, który najprawdopodobniej jest pod wpływem alkoholu. Na miejsce wysłany został patrol ruchu drogowego. Mundurowi zauważyli opisywany samochód, który postanowili zatrzymać. Kierujący nie reagował jednak na użyte sygnały świetlne i dźwiękowe, kontynuując jazdę w kierunku ulicy Dąbrowskiego. Policjanci zrównali się z pojazdem, dając kierującemu sygnały do zatrzymania. Gdy to nie skutkowało, postanowili zajechać mu drogę. Gdy 46-latek w końcu się zatrzymał, mundurowi podbiegli do niego, wyciągnęli mu kluczyki ze stacyjki i założyli kajdanki. Mieszkaniec Wodzisławia miał bełkotliwą mowę i trudno było się z nim porozumieć. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2,3 promila alkoholu. Kierowca stracił już prawo jazdy. Teraz odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i niezatrzymanie się do policyjnej kontroli Grozi za to nawet 5 lat więzienia.

Autor: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności1 czerwca 202623:08

Wodzisław Śląski: Trzy samochody rozbite po zderzeniu przy Eko-Oknach

Wodzisław Śląski: Trzy samochody rozbite po zderzeniu przy Eko-Oknach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Wodzisław Śląski i okolice-Informacje drogowe 24H, Informacje drogowe 24H z powiatu Wodzisław Śląski, Rybnik, OSP Czyżowice
Aktualności1 czerwca 202611:06

Czerwiec w Wodzisławiu Śląskim

Czerwiec w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UM Wodzisław Śląski, fot. Latający Obiektyw
Reklama
Reklama
Sport1 czerwca 202601:06

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Sporo emocji, zarówno tych dobrych jak i tych złych towarzyszyło weekendowym meczom piłkarskim rozegranym w regionie. Sprawdź, jak poradziła sobie ekipa, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Aktualności1 czerwca 202611:27

To warto wiedzieć! Nowe przepisy o rzeczach znalezionych

To warto wiedzieć! Nowe przepisy o rzeczach znalezionych - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe - pexels.com/Matheus Bertelli
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.