Aktualności30 maja 201910:36
Burmistrz Radlina z absolutorium

0
Reklama
Radlin:
Burmistrz Radlina Barbara Magiera na dzisiejszej Sesji Rady Miejskiej w Radlinie otrzymała absolutorium za wykonanie budżetu miasta w ubiegłym roku. Za udzieleniem absolutorium głosowało 12 radnych, z kolei 3 radnych wstrzymało się od głosu.
- Chciałam podziękować współpracownikom ale przede wszystkim Wam, radnym, za udzielenie absolutorium. – powiedziała burmistrz Radlina – To dla nas wszystkich bardzo ważne , dla wszystkich tych, którzy pracują na to, aby miasto Radlin było postrzegane pozytywnie, aby opinie na nasz temat były dobre.
Absolutorium udzielane jest przez Radę Miejską i oznacza stwierdzenie prawidłowości działania finansowego w określonym przedziale czasowym (konkretnie: danego roku).















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)













Komentarze (0)
Dodaj komentarz