Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności4 czerwca 201908:47

Fryzjerskie zmagania w Pszowie za nami

Fryzjerskie zmagania w Pszowie za nami - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Pszów:

W ostatnią środę maja 2019 roku młodzi adepci fryzjerstwa z całego województwa po raz czwarty zawitali do Pszowa, aby uczestniczyć w międzyszkolnym konkursie. Reprezentanci Rybnika, Żor, Rudy Śląskiej, Pszczyny, Żywca oraz gospodarze liczyli na uznanie swoich kreacji pośród współuczestników, publiczności, a przede wszystkim wymagającego jury.

W świeżo wyremontowanej sali gimnastycznej przyszli mistrzowie rywalizowali w dwóch kategoriach: „Kobieta – Kwiat” oraz „Wyciskanie fal na mokro”. Organizatorzy konkursu: ZSP w Pszowie i Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim zadbali o pozyskanie licznych sponsorów, dlatego też z niecierpliwością czekano na ogłoszenie wyników.

Gośćmi konkursu byli nie tylko fryzjerzy, opiekunowie, nauczyciele i uczniowie szkół, ale także liczne grono gości, którzy zaszczycili swoją obecnością sam konkurs oraz uroczyste oddanie do ponownego użytku odnowionej sali gimnastycznej wraz z nową, przyszkolną stacją ćwiczeń street workout. Po kilku godzinach rywalizacji Kornelia Newy, członkini Zarządu Powiatu Wodzisławskiego odpowiedzialna za oświatę, Czesław Krzystała, burmistrz Pszówa wraz z pozostałymi uczestnikami wysłuchali werdyktu profesjonalnego jury w składzie: Iwona Witaszak, Małgorzata Poławska i Mariola Komor-Konsek.

Wyniki przedstawiały się następująco:

Kategoria „Kobieta – Kwiat”

I miejsce – Dominik Godula (Pszów)
II miejsce – Wiktoria Bury (Pszów)
III miejsce – Aneta Kowalewska (Rybnik)
wyróżnienie – Martyna Binias (Pszczyna)
Kategoria „Wyciskanie fal na mokro”

I miejsce – Patrycja Witkowska (Pszów)
II miejsce – Helena Mikułka (Rybnik)
III miejsce – Natalia Tlałka (Żywiec)
Wyróżnienie – Ewa Ziętek (Żywiec)

Dyrektor ZSP w Pszowie, Izabela Widera pogratulowała wszystkim uczestnikom, a w szczególności laureatom. Podziękowała też sponsorom (m. in. firmy: WATS, DESIGNER, hurtownia INSIMIA), nauczycielom i opiekunom zaangażowanym w organizację i przygotowanie uczniów do konkursu, a zgromadzonym gościom za przybycie. Zaprosiła jednocześnie już przyszłoroczną, piątą edycję konkursu.

Autor: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności30 marca 202616:51

Tradycja silniejsza niż pogoda. Festiwal Palmy Wielkanocnej w Mszanie przyciągnął tłumy [FOTO]

Tradycja silniejsza niż pogoda. Festiwal Palmy Wielkanocnej w Mszanie przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Mszana:

W Mszanie odbyła się kolejna edycja Festiwalu Palmy Wielkanocnej, zorganizowana tradycyjnie przez Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych wydarzenie przyciągnęło wielu mieszkańców, którzy licznie wzięli udział we wspólnym świętowaniu.

opr. red., źródło: UG Mszana
Aktualności31 marca 202612:01

Szybka reakcja i dobra pamięć. Dwa zatrzymania w kilka dni

Szybka reakcja i dobra pamięć. Dwa zatrzymania w kilka dni - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Kultura i Edukacja30 marca 202612:05

Hazok znów przyciągnął tłumy. Ponad setka dzieci ruszyła na poszukiwania zajączka [FOTO]

Hazok znów przyciągnął tłumy. Ponad setka dzieci ruszyła na poszukiwania zajączka [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Gorzyce:

IV edycja „Hazoka na Stawach” w Bełsznicy przeszła do historii jako wyjątkowo udane wydarzenie, które mimo niepewnej pogody zgromadziło liczne grono uczestników. Dzięki sprzyjającej aurze i zaangażowaniu organizatorów najmłodsi mogli w pełni cieszyć się wielkanocną zabawą na świeżym powietrzu.

opr. red., fot. FB/Sołectwo Bełsznica
Reklama
Reklama
Aktualności30 marca 202610:19

Masz talent? Miasto czeka na Twoje zgłoszenie. Stypendia i nagrody do wzięcia

Masz talent? Miasto czeka na Twoje zgłoszenie. Stypendia i nagrody do wzięcia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Reklama
Aktualności31 marca 202611:18

Zając, który połączył powiat. Niezwykła inicjatywa przed Starostwem w Wodzisławiu [FOTO]

Zając, który połączył powiat. Niezwykła inicjatywa przed Starostwem w Wodzisławiu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Sport30 marca 202622:17

Walka, determinacja i medale. Top Team błyszczy na Mistrzostwach Polski w grapplingu

Walka, determinacja i medale. Top Team błyszczy na Mistrzostwach Polski w grapplingu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Akademia Sportowa Top Team
Aktualności31 marca 202612:07

Pszów wśród laureatów INDUSTRIADY 2026. Doceniono lokalne dziedzictwo

Pszów wśród laureatów INDUSTRIADY 2026. Doceniono lokalne dziedzictwo - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Pszów, fot. Latający Obiektyw
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.