W Wodzisławiu powstała strzelnica sportowa. Wkrótce wielkie otwarcie

Biathlon to dziedzina, która prężnie rozwija się w Wodzisławiu Śląskim. Już niedługo młodzi biathloniści będą mogli doskonalić swoje umiejętności na profesjonalnej strzelnicy sportowej na potrzeby szkoleniowe i treningowe.
Na tę inwestycję miasto pozyskało ponad 1,2 mln zł ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki. Całościowy koszt to 3,2 mln zł. Wielkie otwarcie strzelnicy sportowej w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się w dniu 10 czerwca (poniedziałek) o godzinie 11.00. Strzelnica znajduje się przy Sportowej Szkole Podstawowej numer 28 przy ulicy Mieszka 10.






![Uciekał przed policją, jechał pod prąd i po chodnikach. 30-latek zatrzymany [WIDEO] Uciekał przed policją, jechał pod prąd i po chodnikach. 30-latek zatrzymany [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177859225363-935784-.jpg)












![Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO] Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778487022photo-20-z-71-.jpg)


















Komentarze (0)
Dodaj komentarz