Tragedia w rejonie starych Nieboczów!

Do zdarzenia doszło około 11.20 na terenie jednego z wyrobisk pożwirowych w czaszy budowanego zbiornika Racibórz.
Jak informuje rzecznik raciborskiej straży pożarnej, biwakujący tu z innymi osobami 23-letni mężczyzna wskoczył do wyrobiska, chcąc złapać odpływający ponton. Niestety, około 20-30 metrów od brzegu znalazł się pod wodą i nie wypłynął. Natychmiast powiadomiono strażaków i zespół ratownictwa medycznego. Jako że to rejon starych Nieboczów, na styku Raciborza i gminy Lubomia, na miejsce wysłano zastępy z powiatów raciborskiego i wodzisławskiego wyposażone w sprzęt pływający. Ściągnięto ekipę płetwonurków z Bytomia, którzy po godzinie 13.00 wyłowili mężczyznę. Lekarz stwierdził zgon. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia raciborska policja. Więcej w komunikacie KPP Racibórz.
fot. arch. portalu





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.