Dominika Brzoza-Piprek doceniona przez władze gminy

Dominika Brzoza-Piprek, działaczka kulturalna, inicjatorka i założycielka Teatru Naszej Wyobraźni i Zespołu Tanecznego Anava, została uhonorowana przez włodarzy gminy Godów, za jej działalność kulturalną, która wnosi wiele dobrego w życie społeczne i kulturalne lokalnej społeczności.
Autorka wielu choreografii, przedstawień teatralnych oraz koncertów edukacyjnych. Poprzez swoją działalność wywiera znaczący wpływ na edukację regionalną, zwłaszcza młodych ludzi, u których zaszczepia miłość do folkloru.







![Ruszył Jarmark Świąteczny w Radlinie [FOTO] Ruszył Jarmark Świąteczny w Radlinie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765654371jarmark-radlin-.jpg)





![Podarujmy sobie gwiazdkę. Świąteczne spotkanie integracyjne w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] Podarujmy sobie gwiazdkę. Świąteczne spotkanie integracyjne w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765650618597707936-1257736549723776-6709596116774993231-n-.jpg)



Komentarze (0)
Dodaj komentarz