Aktualności2 lipca 201919:15
Z Gorzyczek pomkniemy prosto aż do Częstochowy

0
Reklama
Powiat:
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapowiedziała oddanie jeszcze w te wakacje odcinka od Pyrzowic do węzła Częstochowa.
To dobra wiadomość dla kierowców z naszego powiatu, którzy A1 od Gorzyczek jadą w kierunku Gdańska. Na przełomie lipca i sierpnia ma być oddany do użytku 30-kilometrowy odcinek autostrady A1 od Pyrzowic do węzła Częstochowa Południe. - Dzięki temu od granicy z Czechami będziemy mogli przejechać aż do okolic Częstochowy autostradą. Równolegle jesteśmy w trakcie wyboru wykonawcy prac zabezpieczających, w tym położenia nawierzchni na autostradowej obwodnicy Częstochowy, tak aby przed końcem roku móc udostępnić ciąg główny tej trasy - informuje GDDKiA.
red.






![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz