Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności22 października 201008:23

Tragedia w Rydułtowach. Jeden górnik nie żyje

Tragedia w Rydułtowach. Jeden górnik nie żyje - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
3
Reklama
Rydułtowy:

Z czterech górników uwięzionych w strefie podziemnego zawału, udało się uratować trzech. Około godz.3.00 ratownicy wydobyli pierwszego górnika, następnie  drugiego. Trzeci został wydobyty nad ranem. Nie żyje czwarty górnik, do którego udało się dotrzeć po godz. 7.00 rano.

Jak podaje TVN 24, tuż przed godz. 8.00 rzecznik Kampanii Węglowej, Zbigniew Madej poinformował, że uwięziony górnik, do którego w końcu ratownikom udało się dostać, nie żyje.

- Natychmiast została powiadomiona rodzina, dlatego zwlekaliśmy z podaniem tej informacji - tłumaczył Madej w TVN24. - 46-letni przodowy osierocił troje dzieci. zwłoki są wywożone na powierzchnię. Rodzina, która była cały czas na miejscu, była została odpowiednią opieką - dodał.

fot. Andrzej Grygiel

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności12 maja 202510:53

Mężczyzna potrącony na A1. Interweniował śmigłowiec LPR

Mężczyzna potrącony na A1. Interweniował śmigłowiec LPR - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Mszana:

Poważny wypadek na autostradzie A1 w powiecie wodzisławskim. Mężczyzna potrącony przez ciężarówkę, przetransportowany śmigłowcem do szpitala

red., fot. FB/OSP KSRG Połomia
Reklama
Aktualności11 maja 202515:44

Medale, odznaki i awanse. Uroczyste obchody z okazji Dnia Strażaka na wodzisławskim rynku

Medale, odznaki i awanse. Uroczyste obchody z okazji Dnia Strażaka na wodzisławskim rynku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

9 maja 2025 roku Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim obchodziła Dzień Strażaka. Tegoroczne obchody zorganizowane zostały przy współudziale Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Wodzisławiu Śląskim.

KP PSP Wodzisław Śląski
Styl życia11 maja 202512:46

Trening personalny w Rybniku - odzyskaj siłę, zdrowie i energię do życia w kameralnym studio LUNA GYM

Trening personalny w Rybniku - odzyskaj siłę, zdrowie i energię do życia w kameralnym studio LUNA GYM - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Jeśli masz 30, 40 lub 50 lat i czujesz, że brakuje Ci energii, ciało coraz częściej daje sygnały ostrzegawcze, a w głowie coraz więcej chaosu — to najwyższy czas, by zatroszczyć się o siebie. Poznaj miejsce w niedaleko Wodzisławia Śląskiego - w Rybniku, gdzie bez presji, za to z ogromnym wsparciem możesz zrobić pierwszy krok do zmiany. 

Marek Plewczyński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kultura i Edukacja12 maja 202512:24

Siedmiu wodzisławskim szkołom przyznano pracownie AI

Siedmiu wodzisławskim szkołom przyznano pracownie AI - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Natalia Maciejek/UM
Sport11 maja 202522:02

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Piłkarskie rozgrywki z każdym weekendem zbliżają się do ostatecznych rozstrzygnięć. Jedni mogli cieszyć się z wygranej, inni musieli przełknąć gorzką pigułkę porażki. Sprawdź wyniki i tabele od II ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik i dowiedź się, jak poradziła sobie ekipa, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Kultura i Edukacja12 maja 202512:46

Koncert Pieśni Maryjnej już 17 maja

Koncert Pieśni Maryjnej już 17 maja - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Dorota Piecha/UM
Aktualności12 maja 202523:06

Gmina Godów zaprasza na wycieczki rowerowe

Gmina Godów zaprasza na wycieczki rowerowe - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UG Godów, fot. pixabay.com
Reklama
Reklama
Reklama
Styl życia13 maja 202514:16

Majowe śpiewanie dla Matki Boskiej w Syryni

Majowe śpiewanie dla Matki Boskiej w Syryni - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło i fot: GOKSiR Lubomia
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.