Radliński magistrat przypomina o zbiórce odpadów wielkogabarytowych

W związku ze zbliżającją się zbiórka odpadów wielkogabarytowych Urząd Miasta Radlin przypomina, co zalicza się do tej frakcji odpadów.
W związku z nadchodzącym terminem odbioru odpadów wielkogabarytowych na terenie Miasta Radlin tutejszy magistrat przypomina mieszkańcom, iż do odpadów wielkogabarytowych należą elementy wyposażenia jak np.: meble, sofy, kanapy, fotele, dywany, wykładziny, szafki, stoły krzesła, wózki dziecięce, kołdry, poduchy, materace, itp.
Do odpadów wielkogabarytowych nie zaliczamy odpadów:
- remontowych i sanitarnych jak np.: deski, panele, drzwi, zespoły okienne, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe, grzejniki, rolety,
- zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (telewizory, pralki, lodówki itp.),
- elementów samochodowych,
- odpadów niebezpiecznych (farby, chemikalia)




![Blisko 300 biegaczy na starcie. Błękitna Wstęga Balatonu przyciągnęła tłumy [FOTO] Blisko 300 biegaczy na starcie. Błękitna Wstęga Balatonu przyciągnęła tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774345378655848200-1463461572242115-463788788179775900-n-.jpg)





















![Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774478142mini-1774456568ans-354-kopia-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz