Gmina Mszana przypomina o zbiórce odpadów wielkogabarytowych

Gmina Mszana przypomina, że od 20 września przedsiębiorstwo komunalne „Eko-Glob” rozpocznie na terenie naszej gminy zbiórkę odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu RTV AGD. Zbiórka odpadów będzie prowadzona według obowiązującego harmonogramu.
Odbierane będą wielkogabaryty i zużyty sprzęt AGD i RTV. Odpady wielkogabarytowe to odpady komunalne powstające w domach, które ze względu na duże rozmiary nie mieszczą się w standardowych kubłach na odpady. Do tej grupy zaliczamy: stoły, krzesła, szafy, tapczany, łóżka, fotele, dywany, rowery, zabawki dużych rozmiarów, opony z samochodów osobowych itp…
UWAGA!!!
DO ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH NIE ZALICZAMY: odpadów medycznych, niebezpiecznych, odpadów remontowo-budowalnych, eternitu, styropianu, papy, odpadów, które powinny być zbierane selektywnie, opakowań po środkach niebezpiecznych i nawozach, opakowań z zawartością płynów, opon z samochodów ciężarowych i ciągników, części samochodowych.
Odpady powinny być wystawione najpóźniej o godz. 6.00 w dniu odbioru.
Szczegółowy harmonogram dostępny jest TUTAJ.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz