Aktualności18 września 201911:22
Gmina Mszana zaprasza na charytatywny wieczór poetycki do Połomi

0
Reklama
Mszana:
W czwartek 26 września o godzinie 17.00 w Ośrodku Kultury w Połomi przy ulicy Szkolnej 17 odbędzie się spotkanie poetyckie o charakterze charytatywnym.
Uczestnicy będą mogli wesprzeć Mikołaja Steuera. Chłopiec, który ucierpiał w poważnym wypadku samochodowym mieszka w Połomi. Przed nim wielomiesięczna rehabilitacja. Swoje utwory zaprezentują poeci: Brygida Simka, Andrzej Ślakowski i Jerzy Żoch. Podczas spotkania przeprowadzona będzie licytacja dzieł przekazanych przez utalentowanych artystów. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Fundacji „Pomóc Więcej”, której podopiecznym jest Mikołaj.

![W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775392827prad-.jpg)


















![Wystartował z Rydułtów, dotarł niemal do granicy kosmosu. Balon stratosferyczny pobił założenia [WIDEO] Wystartował z Rydułtów, dotarł niemal do granicy kosmosu. Balon stratosferyczny pobił założenia [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785777661balon-.jpg)
![70 lat legendy na czterech kołach. Wyjątkowa wystawa Chevroletów Corvette podczas Fanny Days w Krowiarkach [ZAPOWIEDŹ] 70 lat legendy na czterech kołach. Wyjątkowa wystawa Chevroletów Corvette podczas Fanny Days w Krowiarkach [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785780387chevrollet2-2-1-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz