Miasto Rydułtowy zaprezentowało się na XXIV wystawie stowarzyszeń w Orlovej

Dom Kultury Miasta Orlova, jak co roku stał się miejscem, gdzie zaprezentowały się wszystkie organizacje i stowarzyszenia działające w tym czeskim mieście.
Od 24 lat w mieście partnerskim Rydułtów - Orlovej odbywa się prezentacja dorobku wszystkich organizacji pożytku publicznego oraz stowarzyszeń. W wydarzeniu tym od lat uczestniczą także Rydułtowy. Jak zawsze stoisko miasta, reprezentowane przez panie z Klubu ,,Pikotki" było kolorowe i cieszyło się wielkim zainteresowaniem ze strony odwiedzających. Była to świetna okazja do wypromowania Rydułtów poza granicami kraju.
Miasto Rydułtowy w wydarzeniu tym reprezentowała delegacja, w skład której wszedł burmistrz Marcin Połomski i zastępca burmistrza Mariola Bolisęga. Liczne nieformalne spotkania, które odbyły się w trakcie wystawy przyczynią się do zacieśnienia współpracy pomiędzy naszymi miastami. Ważną częścią tej uroczystości było podpisanie umowy o partnerstwie pomiędzy miastem Orlova a słowackim miastem Namestovo. Życzymy udanej współpracy.




![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1725185375dsc-0115-2-1-.jpg)
![Emocje, zwroty akcji i chłodna skuteczność. Górnik Radlin górą w okręgówce [FOTO] Emocje, zwroty akcji i chłodna skuteczność. Górnik Radlin górą w okręgówce [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17760760841776075897photo-26-z-102-.jpg)











![Wodzisław Śląski edukacyjną stolicą kraju. Konferencja WNET zakończona sukcesem [FOTO] Wodzisław Śląski edukacyjną stolicą kraju. Konferencja WNET zakończona sukcesem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776071578670516313-1357106643120099-6456561472214372503-n-.jpg)












Komentarze (0)
Dodaj komentarz