Aktualności8 listopada 201913:34
Mamo, Tato jestem już przedszkolakiem!

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Do grona przedszkolaków dołączyły 31 października maluszki z gr. Muchomorków z Publicznego Przedszkola nr 6 w Wodzisławiu Śląskim.
W przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowanie na Przedszkolaka. W uroczystości uczestniczyli rodzice dumni ze swoich pociech. Najmłodsi zaprezentowali wiersze i piosenki. Dla maluszków był to pierwszy tak ważny występ. Następnie wychowawczyni dokonała uroczystego pasowania maluszków. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał imienny medal z pasowania oraz mały słodki upominek. Uwieńczeniem uroczystości był poczęstunek przygotowany przez rodziców.







![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)























Komentarze (0)
Dodaj komentarz