Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności18 marca 202011:42

Darmowa kawa dla pracowników służb

Darmowa kawa dla pracowników służb - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Na stacji paliw Circle K Polska pracownicy służb - Pogotowia, Straży Pożarnej, Policji, Wojska, Straży Miejskiej i Straży Granicznej - otrzymają darmowy gorący napój. To ukłon w stronę tych, którzy codziennie narażają swoje zdrowie i życie, by pomagać innym.

"Z uwagą i troską śledzimy obecną, trudną dla wszystkich sytuację, podejmując wszystkie zalecenia odpowiednich służb.

W sytuacji szczególnego zagrożenia chcemy podziękować wszystkim, którzy każdego dnia walczą o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Każdy pracownik służb – Pogotowia, Straży Pożarnej, Policji, Wojska, Straży Miejskiej i Straży Granicznej - który odwiedzi naszą stację do 31 marca, otrzyma dowolny gorący napój (kawę, herbatę lub czekoladę).

To drobny gest, którym chcemy podziękować Wam za ryzyko, które podejmujecie każdego dnia, walcząc o nasze życie i zdrowie" - czytamy na głównym profilu facebookowym stacji paliw Circle K Polska.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności15 stycznia 202610:16

34. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wodzisławiu Śląskim. Znamy program wydarzenia

34. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wodzisławiu Śląskim. Znamy program wydarzenia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Aktualności15 stycznia 202610:25

Zmiana na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Rydułtowach

Zmiana na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Rydułtowach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Aktualności15 stycznia 202612:23

Mały ZUS plus na nowych zasadach

Mały ZUS plus na nowych zasadach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 stycznia 202613:20

Mszana: Tymczasowa zmiana organizacji ruchu przy Urzędzie Gminy

Mszana: Tymczasowa zmiana organizacji ruchu przy Urzędzie Gminy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Mszana
Sport16 stycznia 202611:58

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Aktualności16 stycznia 202612:09

Bezpieczniej na drogach - podsumowanie działań śląskiej drogówki w 2025 roku

Bezpieczniej na drogach - podsumowanie działań śląskiej drogówki w 2025 roku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KWP Katowice, fot. pogladowe/arch. portalu
Telegraf16 stycznia 202612:14

Pracodawcy grozi wysoka kara

Pracodawcy grozi wysoka kara - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
ŚOSG
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.