Porady behawioralne cieszą się zainteresowaniem

W ramach akcji „I cztery łapy tworzą Wodzisław” 21 lipca na wybiegu dla psów na ulicy Rybnickiej odbyło się trzecie już spotkanie z psimi behawiorystkami z Ośrodka Szkolenia i Terapii - Świat Psa.
Co robić, gdy spacer z psem staje się katorgą, kiedy pies obgryza wyposażenie domu podczas Twojej nieobecności, kiedy nieustannie żebrze przy stole? Na te i inne pytania odpowiadały instruktorki podczas wczorajszych bezpłatnych konsultacji behawioralnych. Warto dodać, że spotkania z psimi behawiorystkami cieszą się nieniknącą popularnością wśród mieszkańców Wodzisławia Śląskiego.
Wkrótce ogłoszony zostanie termin kolejnego spotkania.













![Ruszył Jarmark Świąteczny w Radlinie [FOTO] Ruszył Jarmark Świąteczny w Radlinie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765654371jarmark-radlin-.jpg)





![Podarujmy sobie gwiazdkę. Świąteczne spotkanie integracyjne w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] Podarujmy sobie gwiazdkę. Świąteczne spotkanie integracyjne w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765650618597707936-1257736549723776-6709596116774993231-n-.jpg)



Komentarze (0)
Dodaj komentarz